2013(01) - leden / January / Januar / gennaio
19-20
so-ne
LOB
K/S/L
-/-/Mkrátká, noční sprint, klasická
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Vrbno, BR
2013(02) - únor / February / Februar / febbraio
10
ne
LOB
ROG
Bedřichovská pětihodinovka
Markéta & Mirek Kalinovi - EKP
Bedřichov u Jablonce n.N., JN
16-17
so-ne
LOB
TREK
zimní Krakonošův trek
DDM Pelíšek Vrchlabí
Vrchlabí, TU
23
so
LOB
K/Š
M/MČeský pohár LOB
SK OS Nové Město n.M.
Vlachovice, ZR
Černá skála, Bílá skála
24
ne
LOB
ROG
Ski Adventure
Vlachovice, ZR
2013(03) - březen / March / März / marzo
02-03
so-ne
LOB
K/L
Český pohár LOB
USV TU Dresden Orientierungslauf
Holzhau, GER
10
ne
ROG/GeoSkrýše
Aleš Hejna
Šídlovák, PM
16-17
so-ne
ROGBrutus Extreme Orienteering
GEMMA
Kokořín, ME
16
so
OB
L
Jarní skály
SOK TJ Turnov
Podkost, JC
23
ne
OB
L
O/OPrvní kufr
SK Prostějov
Kovalovice, PR
29-31
pá-ne
OB
Z/L/L
Velikonoce ve skalách
SK Kotlářka Praha
Podolí, Jestřebí, CL
Pavlíkovo údolí,Babylon,Pruský kámen
30-01
so-po
OB
L/K/K
Haná Orienteering Festival
Haná Orienteering
Zlaté Hory, JE
Glucholazy,U Jakuba,Lysý vrch
2013(04) - duben / April / April / aprile
05
NOB
oblastní mistrovství
TJ Turnov
Drhleny, MB
Branžež
06
so
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Turnov
Drhleny, MB
Kančí zoubek
06
so
OB
L
Ooblastní žebříček
Slavia Hradec Králové
Nový Hradec Králové, HK
Nový HK - Dubinka
07
ne
OB
K
OPražský žebříček
VŠTJ Stavební fakulta Praha
Klánovice, AB
Divoký západ
13
so
OB
S/S
O/-mistrovství, veřejný
VŠTJ Ekonom Praha
Vinoř, AB
Vinoř
13
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
SOS J. Hradec, TJ OK Tolar J. Hradec
Hradiště, JH
Hammer
13
so
OB
S
Ooblastní mistrovství
TJ OK Tolar J. Hradec
Třeboň, JH
Svět
13-14
so-ne
OB
K/Š/L
O/-/Okrátká, štafety, klasická
KOS Slavia VŠ Plzeň
Drahotínský rybník, PS, AC Bílá Hora, PM
Drahotínský rybník, Senečák
13
so
OB
K/S
O/Ooblastní žebříček
OK Doksy
Doksy, CL
U Pískovny, Doksy-jih
13
so
OB
K/S
O/Okrátká, sprint
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
Broumov, NA
Dvorský les, Broumov
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Radioklub Blansko
Rudka u Kunštátu, BK
Kříb
13
so
NOB
oblastní mistrovství
TJ Opava - OOB
Otice, OP
Hvozdnice
14
ne
OB
L
OPražský žebříček
SK Praga
Buk, PB
Liščí bouda
17
st
NOB
oblastní mistrovství
SK SKI-OB Šternberk
Šternberk, OL
19-20
pá-so
ROGNoční můry
Sklárna, PS
20
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KČT Aš
Hazlov, CH
Kozina
20
so
OB
K
Ooblastní žebříček
KOB Děčín
Kámen, DC
Sluneční brána
20
so
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Sportcentrum Jičín
Chata Homole, JC
Řáholec
20
so
OB
S
Ooblastní mistrovství
Magnus Orienteering
Zábřeh, SU
Krumpach
20
so
OB
K
Ooblastní žebříček
Magnus Orienteering
Pobučí, SU
Kačení křídlo
20
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
Kos Tesla Brno
Předklášteří, BO
Kozí brada 366
20
so
OB
S
Ooblastní mistrovství
VSK Mendelu - OOB
Tišnov, BO
Pod Květnicí
20
so
OB
S/K
O/Osprint, krátká
VSK Mendelu - OOB
Loučka, ZL
Slopné, Končiny
20
so
NOB
MM-ČR v nočním OB
TJ Sportcentrum Jičín
Dolní Bousov, JC
21
ne
OB
K
Opřebor Prahy
SK OK 24 Praha
Mukařov, PH
Langusta
21
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
KČT Aš
Aš, CH
Hainberg
23
út
NOB
Noční OB smíšených dvojic
Přírodověda - orient. sporty
Hostivař, AB
Hostivařská přehrada
26-28
pá-ne
OB
S/L/L
O/O/OJarní trojúhelník
MLOK Mariánské Lázně
Mariánské Lázně, CH
Viktorka, Balbín, Pottovo údolí
27
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
OOB TJ Lokomotiva Teplice
Osek, TP
Salesiova výšina
27
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OOB Vamberk
Vrbice, RK
Vrbická studánka
27
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Konice
Šebetov, BK
Mojetín
27
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
Přátelé OB Opava
Hertice, OP
Hertice
28
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Kotnov Tábor
Planá nad Lužnicí, TA
Dvojmapa Holeček, Maršák
28
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
OOB Třebíč
RS Nesměř, ZR
Nesměř, Rohovec
2013(05) - květen / May / Mai / maggio
01
st
OB
K
Otrojutkání
TJ OB České Budějovice
Bernried, GER
Teufelmühlstein, Ebenanger
01
st
OB
S/S/S
Litoměřický tulipán - sprinty
KrOB Rozmarýn Litoměřice
Terezín, LT
01
st
OB
K
Ooblastní žebříček
SOOB Spartak Rychnov n. K.
Studánka, RK
Pod Studánkou
01
st
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Jihlava
Henčov, JI
Špitálský les, Zmolíška
04-05
so-ne
OB
L/L
O/Osobota, neděle
KOB Baník Sokolov
Šindelová, SO
Poušť, Favorit, Skřiváň
04-05
so-ne
OB
L/L
O/OSaxbo: so, ne
OK Chrastava, HSG Turbine Zittau
Polesí, LB, Jonsdorf, GER
Bubo bubo, Nonnenfelsen
04
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OOB SK Týniště nad Orlicí
Zdelov, RK
Zdelov
04
so
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Leština, HB
Panský les
04
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
SKOB Bruntál
Nové Valteřice, BR
Červený kříž
04
so
OB
S/S
O/Omistrovství, žebříček
free.lepus.cz
Hrabůvka, OV
Dubina - jih, Dubina - východ
04
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
Beta Ursus Orienteering
Říčky.BO
04
so
OB
S
Ooblastní žebříček
KČT-OB Holešov
Holešov, KM
Trojzubec
05
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ ČZ Strakonice
RZ U Biskupa, PT
Mladíkovský potok
08
st
OB
S
MM-ČR ve sprintu
OK Lokomotiva Pardubice
Chrudim, CR
08
st
OB
L
Ooblastní žebříček
SKOB Zlín
Rusava, KM
11-12
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bsobota, neděle
SK Žabovřesky Brno
Kramolín, TR
11-12
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Čechy
SKOB Slaný, KOB Kladno
Janov, RA
př. mapy: Lišák, Špičák
12
ne
(poslední aktualizace / last update / letzte Änderung / ultimo aggiornamento 12.05.2013)
18-19
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Morava
SKOB Ostrava
Libotín, NJ
př. mapy: Libotín jih, Libotín sever
2013.05.06.
online
18
so
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Sokol Křemže
Třísov, CK
Vláďova hora
2013.05.14.
online
18-19
so-ne
OB
K/L
O/Ooblastní žebříček
Kometa Kralovice
Kožlany, PS
Vožehák - západ
2013.05.10.
online
18
so
OB
K/Š
O/-oblastní mistrovství
Tatran Jablonec n. Nisou
Srnčí důl, JN
2013.05.10.
online
18
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Dobruška
Nové Město nad Metují, NA
Tři soutězky
2013.05.14.
online
18
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OB Chotěboř
Klouzovy, HB
Zálesí
2013.05.12.
online
19
ne
OB
L
OPražský žebříček
USK Praha
Řevnice, PZ
Pišťák, Babka
2013.05.11.
online
19
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
VSK Slavia TU Liberec
Milíře, JN
Císařský kámen
2013.05.10.
online
25
so
OB
S
Ažebříček A
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Karlova Studánka, BR
2013.05.17.
online
25
so
OB
Š
Český pohár štafet
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Mnichov, BR
2013.05.17.
online
25-26
so-ne
OB
Z/L
O/Ooblastní žebříček
TJ Slovan Karlovy Vary
Nová Víska, KV
Pila
2013.05.19.
online
25
so
OB
K
Ooblastní žebříček
OK Lokomotiva Pardubice
Slatiňany, CR
Monako
2013.05.19.
online
25
so
OB
S
Ooblastní žebříček
Lokomotiva Ingstav Brno
Kuřim, BO
Kuřim
2013.05.19.
online
26
ne
OB
Š
Český pohár štafet
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Mnichov, BR
2013.05.17.
online
31-02
pá-ne
OB
S/L/K
-/B/Bžebříček B - Morava
TJ Zlaté Hory
Mikulovice, JE
2013.05.17.
online
2013(06) - červen / June / Juni / giugno
01-02
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Čechy
SKP Žďár nad Sázavou
Bohdalec, ZR
2013.05.17.
online
07-09
pá-ne
OB
Š/L/S
-/O/OBudějovický pohár
TJ OB České Budějovice

2013.06.01.
online
08
so
OB
S/S
O/OPražský žebříček
SK Meteor Kačerov
Nymburk, NY
Nymburk-Centrum, Nymburk-Ostrov
2013.06.01.
online
08
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
OK Jiskra Nový Bor

08
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
OOS TJ Spartak Vrchlabí
Lánov, TU
U Kapliček
2013.06.02.
08
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
SK OOB Chrast
Budislav, SY
Budislav
2013.06.02.
08-09
so-ne
OB
L/K
Ooblastní žebříček
SKOB Baník Havířov
Hrčava, FM
08
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
SKOB Kobra Vsetín
VS
předch. mapa: Jahodný
15-16
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bžebříček A
OK Lokomotiva Plzeň
Mezholezy, DO
předch. mapa: Sedmihoří
2013.05.27.
online
15
so
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ TŽ Třinec
Vendryně, FM
Prašivá hora
2013.06.09.
online
15
so
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ Spartak Adamov

16
ne
OB
S
Ooblastní žebříček
SKOB Baník Havířov
Wodzisław Śląski, POL
2013.06.16.
online
22-23
so-ne
OB
K/K
A,B/A,BM-ČR na krátké trati
SK Severka Šumperk
Kunčice, SU
předch. mapa: Kunčická hora
2013.06.02.
online
28-30
pá-ne
OB
K/L/L
-/O/-Českopolský OB SKOL CUP
KOS Krnov
Pietrowice, POL

online
29-30
so-ne
ROG
MM-ČR v rogainingu
Lokomotiva Beroun
Broumy, BE
2013.05.17.
online
2013(07) - červenec / July / Juli / luglio
01-06
po-so
OB
L/K/K/S/Š
JWOCJuniorská mistrovství světa
OK 99 Hradec Králové
Hradec Králové, HK
2013.04.30.
01-06
po-so
OB
L/K/Z/K/S/Z
JWOC Tour 2013
OK 99 H.Králové, Slavia H.Králové
Stříbrný rybník, HK
2013.02.08.
online
12-14
pá-ne
OB
3x
H.S.H. Vysočina Cup
SK OOB Chrast
Medlov, ZR
19-21
pá-ne
OB
S/S/S/L
Grand Prix Silesia
Přátelé OB Opava
Jakartovice, OP
24-28
st-ne
OB
K/L/K/L/L
Bohemia
OK Jiskra Nový Bor
Nový Bor, CL
2013.04.30.
online
2013(08) - srpen / August / August / agosto
02-04
pá-ne
OB
S/L/K
Cena Střední Moravy
SK Prostějov
Helfštýn, PR
2013.07.20.
online
09-11
pá-ne
OB
S/Z/K
Advanta Cup
KOB Dobruška
Nové Město nad Metují, NA
16-18
pá-ne
OB
K/K/K/L
Magnus Cup
Magnus Orienteering
Nová Ves, BR
16-18
pá-ne
OB
K/S/S/Z
Rumcajsovy míle
TJ Sportcentrum Jičín
Brada, JC
2013.07.20.
online
24-25
so-ne
OB
K/S/L
Pěkné prázdniny
TJ Turnov
Hrubá Skála, SM
30-01
pá-ne
OB
K/K/S/L
-/O/-/OPražský žebříček
SK Praga
Sklárna, PS
2013.08.12.
online
30-01
pá-ne
OB
K/L/L
O/O/OWest Cup
TJ Jiskra Nejdek
Rájec, KV
2013.07.14.
online
31
so
NOB
Onoční OB
TJ Jiskra Nejdek

30-01
pá-ne
OB
3x
Cena Východních Čech
OK Lokomotiva Pardubice
Železné hory
31
so
OB
Z
OHusitský štít
TJ OB České Budějovice
Borovany, CB
Památník
2013.08.22.
online
2013(09) - září / September / September / settembre
01
ne
OB
L
JIHOR
SKP Č. Budějovice

07
so
OB
S
Ažebříček A
SOOB Spartak Rychnov n. K.
Rychnov nad Kněžnou, RK
předch. mapa: Rychnov nad Kněžnou
2013.08.19.
07
so
OB
Š
Český pohár štafet
SOOB Spartak Rychnov n. K.
Hradisko, RK
předch. mapa: Andulka
2013.08.19.
07
so
OB
S/K
-/Ooblastní žebříček
SKI Klub Lenora

07-08
so-ne
OB
L/L
O/Ooblastní žebříček
SKOB Ostrov

08
ne
OB
Š
Český pohár štafet
SOOB Spartak Rychnov n. K.
Hradisko, RK
předch. mapa: Andulka
2013.08.19.
14-15
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bžebříček A
SK Kotlářka Praha
Šemanovice, ME
předch. mapa: Žluč
2013.08.31.
14-15
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Morava
Směr Kroměříž
Tesák, KM
předch. mapa: Tesák
2013.09.01.
21-22
so-ne
OB
L/L
MM-ČR na klasické trati
Magnus Orienteering
Rejvíz, JE
2013.09.04.
28-29
so-ne
OB
Š/KLUB
M/MM-ČR štafet a družstev
Tatran Jablonec n. Nisou
Břízky, JN
př. mapy: Břízky (Mšenský p.), Břízky
2013.09.11.
28
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Ústí nad Orlicí
Červená, UO
29
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
Písek

Jarník
2013(10) - říjen / October / Oktober / ottobre
05
so
OB
S
OPražský žebříček
SK Praga

Pošepňák
05-06
so-ne
OB
L/L
O/Ooblastní žebříček
MLOK Mariánské Lázně

05
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Chrastava

05
so
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Orlovská hájenka, PE
06
ne
OB
L
OPražský žebříček
VŠTJ Stavební fakulta Praha
PZ
Cukrák
12-13
so-ne
TRAIL
MM-ČR Trail-O
KOB Dobruška

12-13
so-ne
OB
L/Z
O/OVodňanský kapr
TJ Sokol Pražák

12
so
OB
Š
oblastní mistrovství
SK Prostějov

12
so
OB
K
Ooblastní žebříček
VSK Slavia TU Liberec

13
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Jihlava
Smrčná, JI
Ptačí vrch
2013.10.06.
19
so
OB
K
OPražský žebříček
Mělník
Horní Beřkovice, LT
19
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OS Nové Město n.M.

20
ne
OB
L
OPražský žebříček
SK Kamenice
PZ
Záhoř
20
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
SOK TJ Turnov

09
ne
OB
K
OPražský žebříček
OK Sparta Praha
Hartošice, BN
26
so
OB
K
Ooblastní žebříček
OK Jiskra Nový Bor

26
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OOB Chrast
Čachnov, CR
Šenflok
27
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
Tatran Jablonec n. Nisou

28
po
OB
S
OPražský žebříček
Lokomotiva Beroun
Beroun, BE
2013(11) - listopad / November / November / novembre
02-03
so-ne
HROB
MM ČR v horském OB
Radim Hošek
Martínkov, CK
2013(12) - prosinec / December / Dezember / dicembre
2014(01) - leden / January / Januar / gennaio
2014(02) - únor / February / Februar / febbraio
2014(03) - březen / March / März / marzo
22-23
so-ne
OB
D/Š
Jarní pohár

2014(04) - duben / April / April / aprile
12-13
so-ne
OB
L/Š
B/-Mistrovství Moravy

25
NOBMM-ČR v nočním OB

26
so
OB
Š
Český pohár štafet

2014(05) - květen / May / Mai / maggio
08
čt
OB
S
MM-ČR ve sprintu
SK Žabovřesky Brno
Znojmo, ZN
10-11
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Čechy
St.Město pod Landštejnem, JH
10-11
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Morava

17-18
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bžebříček A
TJ Turnov
Rokytá, MB
24
so
OB
Š
Český pohár štafet
OK Lokomotiva Pardubice
Mikuleč, SY
24
so
OB
S
Ažebříček A
Česká Třebová, UO
25
ne
OB
Š
Český pohár štafet
OK Lokomotiva Pardubice
Mikuleč, SY
2014(06) - červen / June / Juni / giugno
07-08
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bžebříček A
KOS TJ Tesla Brno
Věcov, ZR
07-08
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Čechy

11
st
OB
přebor škol

21-22
so-ne
OB
K/K
MM-ČR na krátké trati
Magnus Orienteering
Teplice n-M., Adršpach, NA
2014(07) - červenec / July / Juli / luglio
2014(08) - srpen / August / August / agosto
08-10
pá-ne
OB
Magnus Cup
Magnus Orienteering
Rejvíz, BR
12-16
út-so
OB
WUOC Tour
SK Prostějov, SK UP Olomouc

29-31
pá-ne
OB
3x
3-denní v Sedmihoří
OK Lokomotiva Plzeň

29-31
pá-ne
OB
3x
Cena Východních Čech
OK 99 Hradec Králové

2014(09) - září / September / September / settembre
06-07
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bžebříček A
SK Haná orienteering
Andělská Hora, BR
Hubertka
06-07
so-ne
OB
L/K
B/Bžebříček B - Čechy

13
so
OB
Š
Český pohár štafet
Slavia Hradec Králové
Šárovcova Lhota, JC
Hořický chlum
13
so
OB
S
Ažebříček A
OOB Loko Trutnov
Hostinné, TU
14
ne
OB
Š
MM-ČR sprintových štafet
Slavia Hradec Králové
Smiřice, HK
27-28
so-ne
OB
L/L
MM-ČR na klasické trati
OK Jiskra Nový Bor
Stráž pod Ralskem, CL
Stráž I, Stráž II, Lužice
2014(10) - říjen / October / Oktober / ottobre
11-12
so-ne
OB
Š/KLUB
M/MM-ČR štafet a družstev
KOS Slavia VŠ Plzeň
Starý Plzenec, PM
2014(11) - listopad / November / November / novembre
2014(12) - prosinec / December / Dezember / dicembre
2015(01) - leden / January / Januar / gennaio
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zahraniční kalendáře
Fixtures Abroad / Termine im Ausland / Calendari all'estero
IOF (WOC)
IOF (WRE)
Беларусь België:
Vlaanderen
Belgique:
Wallonie
България Црна Гора Danmark Deutschland
Eesti Éire
Ireland
Ελλάς Espana France Great
Britain
Grønland
Kalaallit Nunaat
Hrvatska
Ísland מְדִינַת יִשְׂרָאֵל
دولة ,إسرائيل
Italia Κύπρος
Kıbrıs
Latvija Lietuva Magyarország Moldova
Nederland Norge Österreich Polska Portugal Qazaqstan România Россия
Schweiz/Suisse
Svizzera
Slovenija Slovensko Србија Suomi
Finland
Sverige
Sverige(ski)
Türkiye Україна
Tipy na tripy
Selected Events Abroad / Auswahl der Wettkämpfe im Ausland / Scelte gare all'estero
2013(06) - červen / June / Juni / giugno
01-02
so-ne
OB
K/L
WRE/WREMistrovství Německa krátká
SV Robotron Dresden e.V.
Deutschland/Německo/GermanyAltenberg
2013.05.12.
online
19-22
st-so
OB
L/D
Arctic Midnight Orienteering
Ilulissat Orienteering Greenland
Grønland/Kalaallit Nunaat/Grónsko/GreenlandIlulissat
22-23
so-ne
ROG
Rogaine Ireland
Setanta Orienteers
Éire/Ireland/IrskoSléibhte Chill Mhantáin
2013(07) - červenec / July / Juli / luglio
06-14
so-ne
OBWOCMistrovství světa
Suomi/Finland/Finsko/FinlandVuokatti
13-14
so-ne
ROG
Rogaine Ireland
Rogaine.de
Deutschland/Německo/GermanyGeyer
13-18
so-čt
OB
K/L/L/L/K
O'Tramontane
COORE et al.
France/FrancieFont Romeu
2013.04.30.
online
26-27
pá-so
ROGWRCMistrovství světa
СК Русь
Россия/Rusko/RussiaАлоль

online
26-28
pá-ne
OB
K/K/L
Limanowa Cup
UKS Patria Młynne
Polska/Polsko/PolandLaskowa
2013.07.08.
online
27-01
so-čt
OB
5x
5 days of the Apennines
Italia/Itálie/Italy
2013.02.28.
online
2013(08) - srpen / August / August / agosto
03-10
so-so
OBWMOCMistrovství světa veteránů
Italia/Itálie/ItalySestriere
2013.02.28.
online
16-20
pá-út
OB
L/L/K/L/L
Hungária Kupa
Veszprémi Tájfutó Club
Magyarország/Maďarsko/HungaryVeszprém
2013.05.31.
online
2014(07) - červenec / July / Juli / luglio
05-13
so-ne
OBWOCMistrovství světa
Italia/Itálie/ItalyAltipiani di Asiago e Lavarone
2015(01) - leden / January / Januar / gennaio
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Legenda
akronym     
popondělíMondayMontaglunedi
útúterýTuesdayDienstagmartedi
ststředaWednesdayMittwochmercoledi
čtčtvrtekThursdayDonnerstaggiovedi
pátekFridayFreitagvenerdi
sosobotaSaturdaySamstagsabato
neneděleSundaySonntagdomenica
OB(pěší) orientačmí běh(foot) orienteeringOrientierungslauforientamento
LOBlyžařský orientačmí běhski-orienteeringSki-Orientierungslaufsci-orientamento
Trail-Ozávod v přesné orientaci
i pro vozíčkáře
trail orienteeringTrail-OTrail-O
NOBnoční OBnight-oNacht-OLgara notturna
HROBhorský OBmountain o-marathon
(no bivouac equipment)
Gebirgslauf
(ohne Ausrüstung)
o-maratone
TREKsportovní trekkingmountain o-marathon
(bivouac equipment)
Gebirgslauf
(mit Ausrüstung)
o-maratone
ROGrogainingrogainingrogainingrogaining
Ddlouhá traťultra-long distanceLangdistanzdistanza lunga
Lklasická trať(IOF) long distanceklassische Distanzdistanza classica
Zzkrácená traťshortened distanceverkürzte Distanzdistanza scorciata
Kkrátká trať(IOF) middle distanceKurzstreckedistanza corta
Ssprint(IOF) sprintPark oder Stadtkernenparco e/o centro storico
ŠštafetarelayStaffelstaffetta
KLUBdružstva(mixed) relay teamsPfingststaffelsquadre staffeta (miste)
AMSakademická
mistrovství světa
world university
o-championships
Univesitätswelt-
meisterschaften
campionati del mondo
studenteschi
WREzávod mezinárodního
rankingu
world ranking eventWeltranglistenlaufWRE
Mmistrovství ČRCzech championshipstschechische
Meisterschaften
campionati cechi
Aelita + žebř. Aelite + national "A"Elite + "A"-Klasseelite + nazionale "A"
Bzemský žebř. B
+ veřejný
"seminational" "B"
+ open
Landes-"B"-klasse
+ open
"seminazionale" "B"
+ aperta
Cveřejný závodopenopengara aperta
Ooblastní závodregional (open) eventRegionaler (open)gara regionale (aperta)
restr.omezená účastrestrictedbeschränkterpartecipazione limitata