(archiv výsledků)
2012(01) - leden / January / Januar / gennaio
14
so
LOB
ROG
Skirogaining
KRK Litvínov
Rašov, Klíny, MO
21-22
so-ne
LOB
K/L
sobota, neděle
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Nová Ves, BR
21
so
LOB
ROG
Bedřichovská pětihodinovka
Markéta & Mirek Kalinovi - EKP
Bedřichov u Jablonce n.N., JN
28-29
so-ne
LOB
S/Š/L
M/M/-sprint, štafety, klasická
OK Jilemnice
Jilemnice, SE
2012(02) - únor / February / Februar / febbraio
04-05
so-ne
LOB
L/K
M/-klasická, krátká
VSK Slavia TU Liberec
Jakuszyce, POL
Jakuszyce
18
so
LOB
K/Š
M/Mkrátká, dvojice
SK OS Nové Město n.M.
Tři Studně, U Loubů, ZR
19
ne
LOB
ROG
Ski Adventure
Tři Studně, ZR
25-26
so-ne
LOB
TREK
zimní Krakonošův trek
DDM Vrchlabí
Vrchlabí, TU
2012(03) - březen / March / März / marzo
03
so
ROG/GeoSkrýše
Aleš Hejna
Šídlovák, PM
10-11
so-ne
ROGBrutus Extreme Orienteering
GEMMA
Chocerady, BN
11
ne
OB
Mudrlantský OB
OOB SK Slavia Praha
Zbraslav, AB
Nad tunelem
17-18
so-ne
OB
D/Š
Jarní pohár: dlouhá, štafety
OK99 Hradec Králové
Stříbrný rybník, HK
17
so
OB
L
Jarní skály
SOK TJ Turnov
Podkost, JC
Kost jih 2012
23-24
pá-so
NOB/OB
-/K
-/Onoční, krátká
TJ Turnov
Mašov, SM
Svatá Anna, Hlavatice
24-25
so-ne
OB
L/L
O/Osobota, neděle
OK Lokomotiva Plzeň
Mrtník, PS
Brtník
24-25
so-ne
TRAIL
2x
Trail-O
AR20, KOB Dobruška
Dříteč, PU
Golf club
24
so
OB
L
Ooblastní žebříček
Slavia Hradec Králové
Smržov, HK
Novopleský les
24
so
OB
D
OMistrovství Moravy a Slezska
SK Prostějov
Malé Hradisko, PV
25
ne
OB
K
OPražský žebříček
SK Praga
Jablonná, PB
Liščí bouda - východ
25
ne
OB
S/S
O/OTáborské sprinty: 1., 2.
SK Kotnov Tábor
Tábor, TA
Tábor
25
ne
OB
S
Golf Sprint
KOB Dobruška
Dříteč, PU
Golf club
31
so
OB
S
OPražský žebříček
SK Praga
Spořilov, AB
Hamrák
31
so
OB
K
Husitský štít
TJ OB České Budějovice
Rapšach, JH
Tokániště
31-01
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
KOS Slavia VŠ Plzeň
Skvrňany, Dobříč, PS
Drahotín, Železnice
31
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Děčín
Maxičky, DC
31
so
OB
K
Ooblastní žebříček
OK Lokomotiva Pardubice
Slatiňany, CR
Monako
31
so
OB
S/K
O/Osprint, krátká
SK UP Olomouc, OK Olomouc
Velká Bystřice, OL
Velká Bystřice, Lošov I
31
so
OB
K
Ooblastní žebříček
OOB TJ Slezan Opava
Opava, OP
Raduňka Východ
31
so
OB
S/K
O/Osprint, krátká
TJ Slovan Luhačovice
Havřice, UH
Havřice, Chrástka
31
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Moira Brno
Lovčičky, VY
Křestánov
31
so
NOB
oblastní mistrovství NOB
SKOB Slaný
Jedomělice, KL
Kejkol
31
so
NOB
Onoční OB
POBO - přátelé OB Opava
kemp Kajlovec, OP
Kalvárie
2012(04) - duben / April / April / aprile
01
ne
OB
L
OPražský žebříček
SKOB Slaný
Jedomělice, KL
Ostrov
01
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
SKOB Baník Havířov
Jastrzębie-Zdrój, POL
Jastrzębie-Zdrój Kyndra 2012
06-08
pá-ne
OB
Z/L/L
Velikonoce ve skalách
SK Kotlářka Praha
Nedamov, Jestřebí, CL
Červ.vrch,Sv.Barbora,Pruský kámen
14-15
so-ne
OB
L/Š
B/-klasická, štafety
Beta Ursus O, TJ Sp. 1.Brněnská
Říčky, BO
14-15
so-ne
OB
L/L
O/Osobota, neděle
KOB Baník Sokolov
Šindelová, SO
Poušť, Teich, Favorit, Skřiváň
14
so
OB
L
Ooblastní žebříček
VSK Slavia TU Liberec
Ostašov, LI
Karlinka
14
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SOOB Spartak Rychnov n. K.
Vyhnanice, RK
Klabalák
14
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Jihlava
Kostelec u Jihlavy, JI
Mokřiny
15
ne
OB
K
OPražský žebříček
OK Sparta Praha
Březina, RO
18
st
NOB
oblastní mistrovství
TJ Sokol Ptení
Seč, PV
Divoký potok revival
21
so
NOB
MM-ČR v nočním OB
VŠTJ Stavební fakulta Praha
Lipence, AB
21-22
so-ne
OB
L/L
O/Ooblastní žebříčky: sobota, neděle
KČT Aš
Hazlov, Nový Žďár, CH
Kozina
21
so
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ Start Náchod
Dolní Radechová, NA
21
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
OOB Třebíč
RS Nesměř, ZR
Nesměř
21
so
OB
S
Ooblastní mistrovství
SKP Žďár nad Sázavou
Velké Meziříčí, ZR
Bezděkov
21
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KVS Šumperk
Mladoňov, SU
Kopka
21-22
so-ne
TRAIL
Trail-O
SK Prostějov
Skřípov, PV
Posádka
22
ne
OB
Z
OPražský žebříček
VŠTJ Stavební fakulta Praha
Lipence, AB
22
ne
OB
K
Ooblastní mistrovství
SK Kotnov Tábor
Sezimovo Ústí I
22
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
Lokomotiva Ingstav Brno
Ivanovice, BM
Baba
26
čt
NOB
Noční OB smíšených dvojic
Přírodověda - orient. sporty
Hostivař, AB
Hostivařská přehrada
28-29
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
Kometa Kralovice
Kralovice, Hradecko, PS
Čertova skalka, K zelenému dolu
28
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
OK Jiskra Nový Bor
Nový Bor, CL
Půlnoční stráň 1
28
so
OB
Š
oblastní mistrovství
OK Jiskra Nový Bor
Nový Bor, CL
Půlnoční stráň 2
28
so
OB
K/S
O/Okrátká, sprint
OOB Vamberk
Doudleby nad Orlicí, RK
Kapraď sever, Doudleby
28
so
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Orlovská hájenka, PE
Orlovy 2010
28
so
OB
K
Ooblastní mistrovství
SK Severka Šumperk
Bohutín, SU
Burdova hora 2012
28
so
OB
K/S
O/Ooblastní mistrovství
TJ TŽ Třinec
Nýdek, Třinec, FM
Prašivá hora, SOSNA
29
ne
OB
K
OPražský žebříček
KOB Kladno
Žilina, KL
Oborka 2012
2012(05) - květen / May / Mai / maggio
01
út
OB
S
OPražský žebříček
SK Kamenice
Háje, AB
Central Park
04-08
pá-út
OB
S/L/K
Haná Orienteering Festival
SK Haná Orienteering
Zlaté Hory, JE
05
so
TRAIL
Trail-O
SK Haná Orienteering
Zlaté Hory, JE
Bohemaland-Edel Trail
05-06
so-ne
OB
L/K
B/Bklasická, krátká
Slavia Hradec Králové
Chvaleč,TU
Chvalečský les
05
so
OB
S
Ooblastní mistrovství
Brno-Komín, BM
Komín, Kozí hora
08
út
OB
S/S/S
Litom.tulipán - sprinty
KrOB Rozmarýn Litoměřice
Litoměřice, LT
Výstaviště, Lit. tulipán, Kocanda
12-13
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bklasická, krátká
OK Lokomotiva Pardubice
Nasavrky, CR
12
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
OB Vizovice
Loučka, ZL
19-20
so-ne
OB
L/K
B/Bklasická, krátká
TJ Spartak Adamov
Pamětice, BK
19-20
so-ne
OB
L/L
O/Osobota, neděle
TJ Jiskra Nejdek
Nejdek, KV
Limnický vrch, Světlina
19-20
so-ne
OB
L/L
O/OSAXBO: sobota, neděle
OK Chrastava, HSG Turbine Zittau
Polesí, LI, Jonsdorf, GER
Bubo bubo, Nonnenfelsen
19
so
OB
Z/S
O/-zkrácená, sprint
OOB Loko Trutnov
Leopold, TU
Dlouhý les, Permoník
19
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OOB Chrast
Štěpánov, CR
Bukovina
20
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
TJ Sokol Křemže
Slavče, CB
Kluk jih
25-27
pá-ne
OB
S/L/L
O/O/OJarní trojúhelník
MLOK Mariánské Lázně
Lido, Lazy, Březí vlk, CH
Lidovka,Lazy,Lesný,Balbín
26
so
OB
Š
Český pohár štafet
SK UP Olomouc, SK Prostějov
Helfštýn, PR
předch. mapy: Helfštýn 2005, Krásnice
26
so
OB
S
Ažebříček A
SK UP Olomouc, SK Prostějov
Lipník nad Bečvou, PR
26
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Pardubice, SK Hlinsko
Svitavy, SY
Rosnička
27
ne
OB
Š
Český pohár štafet
SK UP Olomouc, SK Prostějov
Helfštýn, PR
předch. mapy: Helfštýn 2005, Krásnice
27
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
TJ ČZ Strakonice
Zálesí, ST
Zahájený
2012(06) - červen / June / Juni / giugno
01
OB
S
MM-ČR ve sprintu
OK Jiskra N.Bor, KOB Děčín
Děčín, DC
02-03
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bsobota, neděle
OK Jiskra Nový Bor
Kytlice, DC
02-03
so-ne
OB
L/K
B/Bsobota, neděle
KOB Konice
Seloutky, PV
09-10
so-ne
OB
K/K
MM-ČR na krátké trati
SKOB Zlín
Rusava, KM
16
so
OB
K
Bžebříček B - Morava
Směr Kroměříž
Kostelany, KM
předch. mapa: Kudlovská dolina západ
16
so
OB
L
OTrojutkání
TJ OB České Budějovice
Černé Údolí, CK
Černé Údolí
16
so
OB
L
Ooblastní žebříček
Jizerský klub OB Frýdlant
Bulovka, LI
Vyhlídka
16
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
KOB Dobruška
Čihák, UO
Červený potok
16
so
OB
K
Ooblastní žebříček
SK Chotěboř
Klouzovy, HB
Perno
16
so
TRAIL
Trail-O: E, A
SK OOB Chrast
Luže, CR
Hamzova léčebna
23-24
so-ne
ROG
MM-ČR v rogainingu
OK Roztoky
Hvězdov, CL
23-24
so-ne
OB
L/K
O/Oklasická, krátká
SOS Jindřichův Hradec
Sedlo, JH
U šmejdů buku
23-24
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
TJ Slovan Karlovy Vary
Pila, KV
Pila
23
so
OB
S/Š
O/-sprint, štafety
Magnus Orienteering
Letohrad, UO
Kyšperk, Geiersberg
23
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OB Bruntál
Volárna, BR
Červený kříž
23
so
OB
S/S
O/OPietrowice, Krnov
KOS Krnov
Pietrowice, POL, Krnov, BR
Autocamping, Sídliště pod Cvilínem
23
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SKOB Kobra Vsetín
Ústí, VS
Pod Jahodným
23
so
OB
L
Ooblastní mistrovství
SK Žabovřesky Brno
Ruprechtov, VY
Malina - východ
24
ne
OB
S/K
-/Osprint, krátká
Tatran Jablonec n. Nisou
Bramberk, JN
Střelnice Bramberk, Bémova kotlina
29-01
pá-ne
OB
S/L/L
Cena Střední Moravy
KOB Konice
Melkov, BK
2012(07) - červenec / July / Juli / luglio
05-08
čt-ne
OB
K/L/S/Z
Bečov
VŠTJ Ekonom Praha
Bečov nad Teplou, KV
13-15
pá-ne
OB
K/L/Z
HSH Vysočina Cup
SK OOB Chrast
Leština, HB
Orlík, Panský les
20-22
pá-ne
OB
S/L/K
Veteran Cup
OOB Vamberk
Záměl, RK
Doudleby, Vrb.studánka, Potštejn
26-29
čt-ne
OB
K/L/Z/S/L
Grand Prix Silesia
Přátelé OB Opava
Vidnava, JE
26-29
čt-ne
TRAIL
Grand Prix Silesia
Přátelé OB Opava
Velká Kraš, JE
2012(08) - srpen / August / August / agosto
18-19
so-ne
OB
K/K/K
3 etapy Brada
TJ Sportcentrum Jičín
Brada, JC
24-26
pá-ne
OB
S/K/S/L
Pěkné prázdniny
TJ Turnov
Malá Skála, JN
31-01
pá-so
ROG
WRCMS v rogainingu
ČAR, rogaine.de
Přebuz, SO
31-02
pá-ne
OB
K/L/Z
Cena Východních Čech
OK Lokomotiva Pardubice
Seč, CR
2012(09) - září / September / September / settembre
01
so
OB
Z
Ooblastní žebříček
TJ OB České Budějovice
Kuří, CK
Černé údolí
01-02
so-ne
OB
O/Osobota, neděle
SKOB Ostrov
Pulovice, Lužec, KV
Hubertus sever, Černé jezero II
02
ne
OB
L
OJIHOR
SKP Č. Budějovice
Zahájí, CB
Křivonoska 3
08-09
so-ne
OB
L/K
A,B/A,Bklasická, krátká
Magnus Orienteering
Nová Ves, BR
předch. mapy: Ostroh, Žďárský potok
08-09
so-ne
OB
L/K
B/Bklasická, krátká
OK Jihlava
Pávov, JI
15
so
OB
S
Ažebříček A
SK Praga
Konopiště, BN
15
so
OB
Š
Český pohár štafet
OK Sparta Praha
Kozmice, BN
15-16
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
KOS Jesenice
Soseň, RA
Romantika, Svatý Hubert - sever
15
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SKOB Ostrava
Samčanka, FM
Červík
15
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOS Tesla Brno
Předklášteří, BO
Kozí brada
16
ne
OB
Š
Český pohár štafet
SK Praga
Krňany. BN
16
ne
OB
L
OŠtít Podkletí
TJ Sokol Křemže
Chmelná, CK
Sosnovec
22
so
OB
L
OPražský žebříček
VŠTJ Stavební fakulta Praha
Medový Újezd, RO
Trhoň
22-23
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
TJ Kašperské Hory
Opolenec, KT
Opolenec
22
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Jiskra Nový Bor
Sloup, CL
Hraběcí cesta
22
so
OB
Z
Ooblastní žebříček
SK lyžování a OB Nová Paka
Bukovina, JC
Malá opička
22
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK OOB Chrast
Budislav, SY
Desinka
22
so
OB
K
Ooblastní žebříček
SK Severka Šumperk
Jestřebí, SU
Zelené údolí
22
so
OB
K
Ooblastní žebříček
Sportovní Gymnázium ve Vrbně p.P.
Ludvíkov, BR
Brandloch
22
so
OB
K
Ooblastní žebříček
Směr Kroměříž
Nová Dědina, KM
Tabarky
23
ne
OB
K
OPražský žebříček
KOB Tretra Praha
Jevany, PH
23
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
SKOB Frýdek-Místek
Libhošť, NJ
Borovecké rybníky
28-29
pá-so
OB
L/L
MM-ČR na klasické trati
OK99 H.Králové, SOK TJ Turnov
Skokovy, MB
30
ne
OB
S
sprint
SOK TJ Turnov
Turnov, SM
Šetřilovsko 2012
30
ne
OB
Ooblastní žebříček
TJ Sokol Žamberk
Pastviny, UO
Orlička II
30
ne
OB
S/Š
O/-sprint, štafety
TJ Sokol Ptení
Zdětín, Ptenský Dvorek, PV
Zdětín, Na zámečku 2012
2012(10) - říjen / October / Oktober / ottobre
05
OB
S
Velká cena Olomouce
SK Prostějov
Olomouc, OL
Olomouc - centrum
06-07
so-ne
OB
Š/KLUB
M/Mštafety, družstva
SK Žabovřesky Brno
Březina, BO
06-07
so-ne
TREKKrakonošův trek
DDM Pelíšek Vrchlabí
Horní Branná, SM
12-14
pá-ne
ROG
5 Beskydských vrcholů
Smilovice, FM
13-14
so-ne
OB
L/Z
O/OVodňanský kapr
TJ Sokol Pražák
Krtely, PT
Krtelský les
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
OK Chrastava
Rynoltice, LI
Bubo bubo
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
Slavia Hradec Králové
Petříkovice, TU
Chvalečský les
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Chotěboř
Dolní Sokolovec, HB
Rosnatka 2
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KVS Šumperk
Petrušov, SY
Černý důl '12
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
POBO - přátelé OB Opava
Kajlovec, OP
Kalvárie
13
so
OB
L
Ooblastní žebříček
KOB Moira Brno
Dambořice, HO
Nad Žabinkami
14
ne
OB
K
Ooblastní žebříček
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
Nepřevázka, MB
Chloumek
14
ne
OB
Z
Ooblastní žebříček
OK 99 Hradec Králové
Hradec Králové, HK
Dubinka
14
ne
OB
S
Ooblastní žebříček
OOB TJ Baník Ostrava
Fryštát, KA
Fryštát
20
so
OB
Z
Ooblastní žebříček
KOB Choceň
Újezd u Chocně, UO
Formanka
20
so
OB
L
Ooblastní žebříček
Magnus Orienteering
Horní Studénky, SU
Minářovic
20
so
OB/NOB
S/-
O/Osprint, noční
VSK VŠB-TU Ostrava
koleje VŠB, OV
Koleje 2012
20
so
OB
K
Ooblastní žebříček
SKOB Zlín
Racková, ZL
Pod Soudnou
20
so
OB
L
Ooblastní žebříček
VSK Mendelu Brno
Zbraslav, BO
Zbraslav
21
ne
OB
K
OPražský žebříček
VŠSK MFF UK Praha
Babice, PH
Langusta
21
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
Tatran Jablonec n. Nisou
Jablonec nad Nisou, JN
Bártlův vrch 2012
21
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
SKP Žďár nad Sázavou
Svratouch, CR
Šenflok
27-28
so-ne
OB
K/L
O/Osobota, neděle
SK Kamenice
Kamenice, PH, Pohoří, PZ
Valnovka, Na požárech
27
so
OB
K
Ooblastní žebříček
SK SKI-OB Šternberk
Lipina, OL
Prabába
27
so
OB
S
Ooblastní žebříček
SKOB Kobra Vsetín
Rokytnice, VS
Lapač
27
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Radioklub Blansko
Babice nad Svitavou, BO
Křtiny
28
ne
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Studenec
Horní Brusnice, TU
Holubí vrch - Lázně
2012(11) - listopad / November / November / novembre
03-04
so-ne
HROB
MM ČR v horském OB
Adam Chromý
Březina, BK
03
so
OB
Z
Ooblastní žebříček
TJ Sportcentrum Jičín
Jinolické rybníky, JC
Prachov 2012
03
so
OB
L
Ooblastní žebříček
SK Prostějov
Mostkovice, PV
04
ne
OB
S
OPražský žebříček
SK Kotlářka Praha
Bohnice, AB
Bohnice
16
NOB
Š
noční štafety HULK
HULK Team
Lhotka, AB
17
so
OB
SMIK
MSSMIK
SK Slavia Praha
Jíloviště, PZ
Cukrák
2012(12) - prosinec / December / Dezember / dicembre
15
so
OB
Sparťanská klouzačka
OSK Sparta Praha
Řepy, AB
Nad Motolem
15
so
LOB
ROG
Skirogaining
KRK Litvínov
Klíny, MO
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------